°C

Udany występ Bidowańca w Mistrzostwach Europy

Marek Staniszewski
 

Zielonogórski pływak Kacper Bidowaniec zajął jedenaste miejsce w półfinale stylu grzbietowego na Mistrzostwach Europy Juniorów w Rzymie. Świetnie zaprezentował się w stylu zmiennym, a sztafetę narodową pomógł wprowadzić do finału.

Kacper Bidowaniec najpierw wraz z kadrą startował w sztafecie 4×100 dowolnym pomagając dojść do finału, w którym Polacy zdobyli brązowy medal, choć zielonogórzanin w nim nie startował.

W stylu grzbietowym na 50 metrów doszedł do półfinału. W mim z czasem 26.10 zajął jedenaste miejsce. Udanie zaprezentował się też w stylu zmiennym na 200 metrów. Mając czas 2:03.30 był czwarty.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku