°C

Z Rzeszowa do Łagowa

fot. Zamek Joannitów
 

Dziś zapraszamy na specjalną audycję wakacyjną „Radio Biwak”. Wspólnie z kolegami z Radia Rzeszów będziemy w Łagowie. Opowiemy o historii, atrakcjach turystycznych i ciekawostkach związanych z Perłą Ziemi Lubuskiej.

„Radio Biwak” to cykl wakacyjnych audycji dziennikarzy Radia Rzeszów. Przez całe lato odwiedzają ciekawe miejsca w całym kraju. Na miejscu są z nimi dziennikarze miejscowych rozgłośni radia publicznego. Efektem współpracy jest audycja emitowana na obu antenach.

Dziś spotkacie nas w łagowskim amfiteatrze. Audycja „Radio Biwak” od godz. 9:00 do 12:00 w Radiu Rzeszów i Radiu Zachód. Będą goście oraz relacje z Podkarpacia. 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku