°C

M. Morawiecki w Zielonej Górze: Polski Ład to innowacje

Mateusz Morawiecki
 

- Polski Ład to innowacje i innowacyjny przemysł – mówił w Zielonej Górze premier Mateusz Morawiecki. Podczas wizyty w województwie lubuskim odwiedził siedzibę firmy Ekoenergetyka Polska. Podkreślał, że Polacy muszą więcej zarabiać. To pozwoli naszym coraz wyżej wykwalifikowanym pracownikom, znajdować dobrą pracę na miejscu.

– Cieszę się, że jest coraz więcej przykładów polskich firm, które odnoszą sukcesy w Europie i na świecie – dodawał premier mówiąc o dynamicznym rozwoju zielonogórskiej firmy:

– Ekoenergetyka dostarczyła infrastrukturę do 19 krajów. W ponad 130 miastach stacje ładowania obsługują transport publiczny. Ale to nie wszystko – mówił założyciel firmy Bartosz Kubik:

W najbliższym czasie w Zielonej Górze ma powstać Europejskie Centrum Elektromobilności z pierwszym na świecie Technikum Elektromobilości.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku