°C

Podsumowano piknik charytatywny dla 5-letniej Kasi. „Zebrana suma przerosła nasze oczekiwania!”

fot. R. Waldun
 

W Sulęcinie podsumowano sobotni piknik charytatywny. Jego celem było zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację pięcioletniej Kasi Wołoszko. Mała sulęcinianka cierpi na wielonarządowe schorzenia i porusza się na wózku.

– Zebraliśmy sumę pieniędzy, która przerosła nasze oczekiwania – mówią Liliana i Marcin Szewczenko, współorganizatorzy pikniku:

Martyna Wołoszko, mama małej Kasi, z wdzięcznością wyraża się o organizatorach pikniku i tych, którzy zdecydowali się na nim wspomóc chore dziecko. Dodaje, że leczenie pięciolatki jest bardzo trudne:

Organizatorzy pikniku w Sulęcinie zapewniają, że nadal będą pomagać chorej Kasi.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku