°C

WOSiR w Drzonkowie zielonym punktem na mapie regionu

fot. M. Czechowska
 

Kolejne ekologiczne inwestycje na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

Chodzi o oświetlenie na hali tenisowej, jego wymiana to koszt ponad 700 tysięcy złotych. Przedsięwzięcie realizowane jest przy wsparciu środków z Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Dyrektor ośrodka Bogusław Sułkowski mówi, że chodziło o to, aby nowe oświetlenie było energooszczędne, a zamontowane lampy ledowe właśnie takie są:

Nowoczesne oświetlenie zmniejszy zużycie energii, ale również koszty utrzymania obiektu. Bogusław Sułkowski dodaje, że ośrodek z każdym rokiem staje się bardziej zielonym punktem na mapie województwa lubuskiego. Kolejna ekologiczna inwestycja jest realizowana, chodzi o rozbudowę istniejącej już farmy fotowoltaicznej:

Dodajmy, że na terenie ośrodka w planach są kolejne proekologiczne inwestycje.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku