°C

Charytatywny piknik w Sulęcinie

fot. R. Waldun
 

Sulęcin wsparł rehabilitację małej mieszkanki gminy. Piękna słoneczna pogoda i liczne atrakcje sprawiły że w pikniku charytatywnym na rzecz chorej, ośmioletniej Kasi Wołoszko, wzięło udział wielu mieszkańców nie tylko Sulęcina.

Na apel o pomoc choremu dziecku odpowiedziała Kostrzyńska Grupa Motocyklowa – Moto Kostrzyn. Robert Dobrowiecki prezes grupy powiedział, że motocykliści w przypadku prośby o pomoc nigdy nie odmawiają.

Wśród uczestników pikniku przewijali się liczni wolontariusze tak, jak Kasia Radej, współorganizatorka pikniku.

Martyna Wołoszko, mama Kasi bardzo dziękowała za okazaną pomoc.

Kasia Wołoszko ma osiem lat. Cierpi na rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, pęcherz eurogenny. Porusza się na wózku. Koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe rodziców Kasi. Dzisiejszy piknik w Sulęcinie miał wspomóc rodziców w walce o zdrowie córki.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku