°C

Podziękowania dla policjantów. Pomagali podczas ulewy

Fot.: KMP ZG
 

Trzech funkcjonariuszy zielonogórskiej policji wyróżnionych za pomoc podczas ulewy.

Przypomnijmy, wczoraj nasze miasto nawiedziła burza. W samym centrum wydarzeń, na zalanej ulicy Bohaterów Westerplatte, byli st. sierż. Kamil Sałek, sierż. Marcin Wojciechowski oraz sierż. Dawid Tomczak. Z ich pomocy skorzystały m.in. dwie zielonogórzanki. Kobiety wysłały komendantowi miejskiej policji list z podziękowaniami dla trzech funkcjonariuszy. W mailu czytamy, i tu cytat:

„Nasz samochód wskutek obfitych opadów i podtopień został zalany, a my utknęłyśmy w nim w środku. Woda sięgała pod szyby pojazdu. Panowie policjanci okazali nam swoją pomoc (…) Może być Pan dumny, że w Pana zespole pracują tak empatyczni i pomocni Funkcjonariusze”

Podziękowania dla policjantów. Pomagali podczas ulewy | Radio Zachód

 

Podziękowania dla policjantów. Pomagali podczas ulewy | Radio Zachód


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku