°C

Koniec prac nad zalewem Karaś w Lubsku

fot. K.Gonera
 

Dobiegły końca prace nad zalewem karaś w Lubsku. Przedsięwzięcie realizowane było w ramach programu Miejsca odpoczynku dla turystów.

Biegnące wokół akwenu ścieżki dla pieszych oraz rowerzystów zostały doposażone w miejsca odpoczynku. Pojawiły się także nasadzenia roślin. Jak mówi burmistrz miasta Janusz Dudojć to perła regionu, która staje się coraz bardziej popularnym miejscem odpoczynku:

Zakończone zadanie było współfinansowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Inwestycja nad zalewem Karaś to koszt 96 tysięcy złotych. Uzyskane dofinansowanie to około 61 tysięcy.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku