°C

3 lipca w Sulęcinie charytatywny piknik dla Kasi

fot. R. Waldun
 

Rozpoczęła się akcja pomocy pięcioletniej Kasi Wołoszko z Sulęcina. Dziewczynka porusza się na wózku inwalidzkim. Ma rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, uszkodzone nerwy, pęcherz neurogenny, niedowład kończyn dolnych. To nie wszystkie schorzenia.

Rehabilitacja kosztuje ogromne pieniądze. Z tymi nie jest dobrze, bo rodzina Kasi żyje skromnie. Dlatego ludzie dobrej woli postanowili zorganizować piknik charytatywny, który odbędzie się w sobotę, 3 lipca w sulęcińskim Ogródku Jordanowskim.

– Przygotowaliśmy wiele różnych atrakcji, aby zebrać pieniądze dla chorej Kasi – mówi Liliana Szewczenko, jedna z organizatorek.

Z Lilianą Szewczenko współpracują Joanna Zielińska i Justyna Misiejuk. Panie wierzą, że mieszkańcy Sulęcina nie zawiodą i pomogą chorej Kasi Wołoszko.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku