°C

Paraliż w centrum. Ulewa w Zielonej Górze

Fot.: B. Schaefer
 

Ulewa w Zielonej Górze sparaliżowała centrum miasta.

Woda zalewała między innymi ulice: Bohaterów Westerplatte, Batorego, Lwowską, al. Konstytucji 3 maja. Strażacy do godziny 13:00 zanotowali ponad 150 interwencji.

– Wszystkie jednostki naszego powiatu zaangażowane są w usuwanie skutków ulewy – mówi Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy PSP w Zielonej Górze:

– Od lat nie widzieliśmy takich opadów – mówili z kolei zielonogórzanie, których złapała na dworze dzisiejsza ulewa:

– Ze względu na utrudnienia w ruchu może dochodzić do opóźnień w rozkładzie jazdy – dodaje Robert Karwacki, dyrektor MZK:

Relacja wideo z zalanego centrum Zielonej Góry na facebook’owym profilu Radia Zielona Góra.

Dodatkowo policja informuje, że w Zielonej Górze odnaleziono kilkanaście zgubionych tablic rejestracyjnych. Są do odbioru w Komendzie Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ul.Partyzantów 40.

 

fot. KMP Zielona Góra


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku