°C

Udany piknik w Kłodawie

fot. R. Waldun
 

Przy udziale wielu gości w Kłodawie odbył się dzisiaj Kongres – Kreatywna Rodzina na Pikniku. Jego organizatorem był powiat gorzowski i gmina Kłodawa. Celem spotkania była integracja różnych pokoleń, jako jako wspólnej rodziny.

– Musimy pielęgnować rodzinę, jako wspólnotę. Nie jest nią przecież siedzenie na kanapie przed telewizorem – mówi Magdalena Pędziwiatr, starosta gorzowska.

Na pikniku można było zasięgnąć porad w przedmiocie pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Tu pomocą służyła Kinga Piotrowska z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gorzowie.

Imprezie, na którą przybyło wiele rodzin, towarzyszyły warsztaty sceniczne i atrakcje dla najmłodszych. Nie zabrakło muzyki i czegoś dla podniebienia. Gościem spotkania była m.in. europosłanka Elżbieta Rafalska.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku