°C

Trzy wsparcia dla lAbiRynTu

graf. SMOK Słubice
 

W Słubicach podpisano porozumienie w sprawie organizacji kolejnej edycji Festiwalu Nowej Sztuki – lAbiRynT. Tegoroczna edycja festiwalu będzie jednak inna od poprzednich. Jego organizację weźmie na siebie nie tylko Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, ale także Kleist Forum we Frankfurcie nad Odrą, a łącznikiem między obiema placówkami będzie Stowarzyszenie Słubfurt.

– Jeśli uczestnicy festiwalu mają zauważyć jakąś zmianę to zobaczą tylko zmianę na lepsze – zapewnia Przemysław Karg, dyrektor Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

Po ubiegłorocznej edycji, która praktycznie w całości odbyła się w sieci, w tym roku nastąpi powrót do wydarzeń z udziałem publiczności. – Będą jednak działania internetowe, a całość zapowiada się wyjątkowo – mówi Anna Panek-Kusz, kurator festiwalu.

Hasłem przewodnim tegorocznego festiwalu będą Wibracje. Festiwal Nowej Sztuki – lAbiRynT odbędzie się w Słubicach i Frankfurcie nad Odrą w dniach 22 – 24 października.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku