°C

Urzędy paszportowe czynne dłużej

fot. Zbigniew Bodnar
 

W związku ze zwiększonym zainteresowaniem sprawami paszportowymi wojewoda lubuski wydłużył godziny pracy punktów. Wnioski paszportowe będzie można składać także w soboty, natomiast w dni powszednie obsługa będzie się odbywać w wydłużonych godzinach.

Gorzów Wielkopolski

Obsługa klientów w Oddziale Paszportów i Migracji w Gorzowie Wielkopolskim od 28 czerwca do końca lipca 2021 będzie obywać się:

  • w poniedziałki od godziny 9.00 do 17.00,
  • od wtorku do piątku od 8.00 do 16.00.

Ze względów organizacyjnych konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty za pośrednictwem https://bezkolejki.eu/luw-gorzow . Wkrótce udostępnione zostaną dodatkowe terminy wizyt obejmujące najbliższe trzy tygodnie. Jednocześnie podwojona zostanie liczba dostępnych terminów wizyt na odbiór gotowych paszportów.

Zielona Góra

Obsługa klientów w Oddziale Paszportów w Zielonej Górze od 28 czerwca do końca lipca 2021 będzie obywać się:

  • w poniedziałki od godziny 9.00 do 17.00,
  • od wtorku do piątku od 8.00 do 16.00.

Ze względów organizacyjnych konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty za pośrednictwem https://bezkolejki.eu/luw-zielonagora . Wkrótce udostępnione zostaną dodatkowe terminy wizyt obejmujące najbliższe trzy tygodnie.

Dyżury w sobotę

Oddział Paszportów i Migracji w Gorzowie Wielkopolskim będzie czynny w soboty w godzinach 8:00-14:00:

  • 3 lipca
  • 17 lipca.

Klienci przyjmowani będą po ustaleniu terminu wizyty drogą telefoniczną 95 78 51 522 lub 513 – do wyczerpania dostępnych terminów. W przypadku trudności w uzyskaniu połączenia telefonicznego prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: joanna.kubasik@lubuskie.uw.gov.pl

Oddział Paszportów w Delegaturze LUW w Zielonej Górze będzie czynny w soboty w godzinach 8:00-14:00:

  • 26 czerwca,
  • 10 lipca.

Klienci przyjmowani będą po ustaleniu terminu wizyty drogą telefoniczną 95 78 51 529 – do wyczerpania dostępnych terminów. W przypadku trudności w uzyskaniu połączenia telefonicznego prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: paszporty.delegatura@lubuskie.uw.gov.pl

Ważne!

Osoby, które nie będą mogły stawić się na zarezerwowany termin, prosimy o zgłoszenie tego faktu na wskazany wyżej numer telefonu lub mailem, aby z rezerwacji mogły skorzystać inne osoby.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku