°C

Radni z KO o Strefie Płatnego Parkowania

fot. A.Dobosiewicz
 

Klub Radnych Koalicja Obywatelska przedstawił swoje propozycje dotyczące Strefy Płatnego Parkowania i stawek opłat za parkowanie w Gorzowie.

– To efekt rozmów z miastem – mówi wiceprzewodniczący Rady Miasta z klubu Koalicja Obywatelska Jerzy Sobolewski.

Propozycje Klub Radnych Koalicja Obywatelska dotyczą także abonamentu za parkowanie dla mieszkańców Strefy Płatnego Parkowania. O szczegółach szef klubu Radosław Wróblewski.

Klub Radnych Koalicja Obywatelska proponuje również, aby abonament za parkowanie dla przedsiębiorców wynosił 120 złotych miesięcznie i 1.000 złotych rocznie.
Propozycje Klubu Radnych Koalicja Obywatelska zostaną szczegółowo przedstawione na dzisiejszej sesji Rady Miasta w Gorzowie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku