°C

Podopieczni ośrodka wychowawczego z Żagania na podium mistrzostw w trójboju siłowym

fot. Wojciech Olejarz
 

Reprezentant Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Żaganiu krajowym mistrzem. Podczas XII. Ogólnopolskiego Mityngu Olimpiad Specjalnych w Trójboju Siłowym zdobył cztery złote medale.

Wojtek Rado w hali warszawskiej AWF nie miał sobie równych. Stanął na najwyższym podium aż cztery razy. Doskonale spisali się pozostali zawodnicy Klubu Tornado Żagań.
– Skupiamy się na tym, aby wyłapywać talenty wśród naszych dzieci – mówi Renata Socha, dyrektor placówki:

Jak mówi Wojciech Olejarz klubowy trener żagańskiego mistrza do wyników Wojtka nie zbliżyli się najlepsi zawodnicy w wyższych kategorii wiekowych :

Wojciech Rado w trójboju w Warszawie osiągnął imponujący rezultat 552,5 kilograma. Jak sam mówi, nie miał wiele czasu na przygotowania:

Równie dobrze spisał się klubowy kolega Wojciecha Krzysztof Kurkowski, który wywalczył jeden złoty medal i trzy srebrne.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku