°C

Granty dla Krzeszyc i Bogdańca

Fot: Polskie Sieci Energetyczne
 

Budowa placu zabaw, zakup sprzętu komputerowego, ocieplenie budynku szkoły – m.in. na takie projekty można otrzymać dofinansowanie do 20 tys. zł. Program grantowy „WzMOCnij swoje otoczenie” kierowany jest do instytucji i organizacji pozarządowych z gmin Bogdaniec oraz Krzeszyce. Zgłoszenia przyjmowane są do końca czerwca.

Jak mówi Szymon Kostiuk z  Departamentu Komunikacji Polskich Sieci Energetycznych firma już po raz trzeci dofinansuje inicjatywy lokalne na terenach tych gmin:

W ubiegłych latach dzięki grantowi przyznanemu przez PSE, Urząd Gminy Krzeszyce zakupił cztery ręczne kamery termowizyjne,  a mieszkańcy gminy Bogdaniec otrzymali defibrylatory a także  wzięli udział w szkoleniach z udzielania pomocy przedmedycznej.

Regulamin programu, formularz zgłoszeniowy, zasady składania wniosków dostępne są na stronie internetowej www.wzmocnijotoczenie.pl.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku