°C

Więcej światła w gminie Lubsko

google
 

To bardzo duży projekt. Gmina Lubsko doświetla miejscowości, w których oświetlenie jest bardzo złe. Samorząd wymienia też słupy i lampy oświetleniowe na takie, które dają więcej światła, są mniej energochłonne, a jednocześnie regulują poziom oświetlenia w zależności od potrzeb.

– Takie działania, choć oczywiście sporo kosztują, mają nam dać oszczędności, a jednocześnie poprawić szeroko rozumiane bezpieczeństwo – mówi Janusz Dudojć, burmistrz Lubska.

Dodajmy, że burmistrz Lubska chwali współpracę z dostawcą energii elektrycznej, który pozwolił bez problemów prolongował spłatę zaległych opłat za prąd.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku