°C

50-latek utonął w gliniance w Lubsku

Fot. Lubuska Policja
 

Policjanci wyjaśniają okoliczności utonięcia 50-latka w gliniance na terenie byłej cegielni w Lubsku, w pow. żarskim. Mężczyzna chciał się ochłodzić w wodzie, zanurzył się i już nie wpłynął – poinformował rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

Zgłoszenie o utonięciu służby odebrały w niedzielę, około godz. 15. Z relacji świadka wynikało, że 50-latek wszedł do wody, by się ochłodzić i zniknął pod jej powierzchnią.

Na miejsce udali się policjanci i straż pożarna, rozpoczęło się przeczesywanie akwenu. Po około dwóch godzinach działań ciało 50-latka znaleźli pod wodą płetwonurkowie z PSP.

Maludy przekazał, że okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku