°C

Burza poprzewracała drzewa

fot:E.Kobelak
 

Burza, która przeszła nad Gorzowem poprzewracała drzewa i pojemniki na śmieci. Strażacy mówią o dużej liczbie wezwań do powalonych drzew, nieprzejezdnych ulicach i uszkodzonych autach

Silne podmuchy wiatru i zacinający deszcz przewróciły duże, stare drzewo na skrzyżowaniu ulic:Staszica i Marcinkowskiego. Z powalonym na ulicę drzewem już walczą strażacy.

Duży, powalony konar zatarasował także ruch na ulicy Matejki 60. Duża część drzewa przewróciła się także na ulicy Dąbrowskiego, tuż przy sądzie administracyjnym. Droga jest zablokowana.

Zgłoszenia o powalonych konarach strażacy otrzymali także m.in z ulicy Pluty, Wyszyńskiego czy Fabrycznej. Kilka aut zostało uszkodzonych. Nie ma informacji o poszkodowanych osobach. Jeśli możecie omijajcie te ulice.

Z kolei Klub Przyjaciół Osiedla Staszica informuje o poprzewracanych pojemnikach na odpady przy ulicy Wyczółkowskiego, które mogły uszkodzić zaparkowane w pobliżu auta.

Burza narobiła także szkód w podgorzowskich gminach. W Łupowie, Różankach czy Rybakowie także napotkacie na powalone drzewa lub konary.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku