°C

Piknik Rodzinny w Kostrzynie

fot. R. Waldun
 

Pandemiczna rzeczywistość ulega powoli zmianie. Wracają imprezy plenerowe i spotkania w większym gronie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą organizuje dziś dla mieszkańców Piknik Rodzinny. Mimo wszystko impreza odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

– W programie planowane są pokazy zumby, występy artystyczne oraz aktywny udział motocykli – mówi Robert Dobrowiecki, prezes grupy motocyklowej Moto Kostrzyn.

Dodajmy, że piknik uświetnia awans piłkarzy Celulozy Kostrzyn do IV ligi. Początek Pikniku Rodzinnego na terenach Miejskiego Ośrodka Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą o godzinie 15.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku