°C

Docenią Biznes Wrażliwy Społecznie

Biznes wrażliwy społecznie
 

Znasz firmy, które bezinteresownie wspierają innych? Pomagają małym, lokalnym biznesom? Kupują regionalne produkty? Nie jest im obca charytatywna działalność? Jest szansa by je docenić!

Dziś rusza piąta edycja konkursu Biznes Wrażliwy Społecznie. Można wypełniać formularz i zgłosić firmę z województwa lubuskiego, która zasługuje na wyróżnienie. Organizatorem konkursu jest Fundacja na Rzec Collegium Polonicum.
– Szukamy firm, które myślą nie tylko o sobie, które podejmują działania na rzecz środowiska lokalnego, a także dbają o swoich pracowników – mówi prezes fundacji Magdalena Tokarska:

Agata Karchut z Fundacji dodaje, że takich firm w regionie jest sporo. – Szukamy firm, które często pomagają niekoniecznie w blasku fleszy, my chcemy im za tę wrażliwość podziękować – dodaje.

Formularze zgłoszeniowe można wypełniać do końca sierpnia.

Jedną z ambasadorek inicjatywy jest Małgorzata Bieniaszewska, która jest właścicielką firmy MB Pneumatyka. Jak zaznacza, duży biznes i małe, nowo powstające inicjatywy często nie znają się na rynku lokalnym. – To duży błąd i warto to zmienić – dodaje Bieniaszewska.

W 2019 roku na gali nagrodzono firmę FoodMed Centrum. Dietetyk, Katarzyna Nowak, była współorganizatorem akcji – Skup tłuszczu.

Laureatów plebiscytu „Biznes wrażliwy społecznie” poznamy po wakacjach.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku