°C

Bądź eko! Wyprzedaż w Nowej Soli

Grafika: FB, materiały organizatorów
 

W najbliższą sobotę w Nowej Soli będzie okazja do wzięcia udziału w eko-wyprzedaży. Wydarzenie ma wymiar charytatywny – dochód z wpisowego dla wystawców zostanie przeznaczony na cele statutowe organizatorów, czyli Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Pomóż nie będę sam” oraz stowarzyszenia Nowosolska Paczka.

– Chcemy promować ekologiczne postawy między innymi poprzez niekupowanie nowych rzeczy. Zapraszamy chętnych do wystawienia się, a także kupujących – mówi Magda Orwat ze Stowarzyszenia Nowosolska Paczka:

Eko-wyprzedaży będą towarzyszyły warsztaty. Będzie można dowiedzieć się jak prowadzić ekologiczne gospodarstwo domowe a także nauczyć się noszenia dziecka w chuście.

Eko-wyprzedaż będzie miała miejsce na terenie ogrodu WTZ, od strony ul. Muzealnej. Potrwa od 11:00 do 15:00. Wstęp dla kupujących jest bezpłatny. Szczegóły i informacje w sprawie zapisów można znaleźć na Facebooku Nowosolskiej paczki oraz warsztatu terapii zajęciowej w Nowej Soli.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku