°C

Łotysze ponownie najlepsi w Gorzowie

fot. R.Rachlewicz
 

Podobnie jak we wczorajszych zawodach ćwierćfinałowych Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, tak i dzisiaj na torze w Gorzowie Wlkp. najlepsi okazali się zawodnicy Lokomotivu Daugavpils, którzy wyprzedzili Spartę Wrocław, miejscową Stali i Polonie Bydgoszcz.

W przeciwieństwie do wczorajszego turnieju w dzisiejszym drużyna gorzowskiej Stali prowadzona przez trenera Piotra Palucha jechała praktycznie w trzyosobowym składzie.

Wyniki:

  1. Lokomotiv Jauniba Daugavpils – 45 pkt. (Francis Gusts 12, Ricards Ansviesulis 12, Ernest Matjuszonok 11, Daniił Kołodinski 10)
  2. WTS Sparta Wrocław – 41 pkt. (Mateusz Panicz 7, Przemysław Liszka 12, Bartosz Curzytek 11, Michał Curzytek 11)
  3. Grupa Polmotor Stal Gorzów – 21 pkt. (Kamil Nowacki 6, Oskar Paluch 0, Wiktor Jasiński 13, Oliwier Ralcewicz 2)
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 9 pkt. (Nikodem Bartoch 5, Mateusz Błażykowski – ns, Bartosz Głogowski 4, Wiktor Przyjemski – ns)

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku