°C

Falubaz najsłabszy w DMPJ w Lublinie

fot. R.Rachlewicz
 

Francepol Falubaz Zielona Góra zajął ostatnie, czwarte miejsce w II rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Lublinie. Triumfowała ekipa Arged Malesa Ostrów.

Zielonogórzanie jechali bez Nile’a Tuffta, który wciąż zmaga się z kontuzją ręki. Najlepiej w szeregach Falubazu spisał się Jakub Osyczka, który wywalczył 6 punktów, 1 mniej miał Fabian Ragus, 3 wywalczył Kacper Mateusz Grzelak. Łącznie zielonogórzanie zgarnęli 14 punktów i do zwycięskiej ekipy z Ostrowa stracili 30 „oczek”. Na drugim miejscu z dorobkiem 34 punktów Motor Lublin, trzeci Famur ROW Rybnik wywalczył 28 punktów. 

Fabian Ragus:

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku