°C

Dzień Otwarty w ośrodku OHP w Zielonej Górze

Fot. A. Steciąg
 

Po wielu miesiącach pandemicznej przerwy, Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy znów się otwiera na gości z zewnątrz.

Dziś w siedzibie OHP w Zielonej Górze odbył się Dzień Otwarty tamtejszego Ośrodka Szkolenia i Wychowania.

– Chcemy przedstawić wszystkim zainteresowanym naszą ofertę na następny rok szkolny, a przy okazji pokazać nasz ośrodek od środka – mówi kierowniczka placówki Karolina Miniach:

Uczennicami Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Zielonej Górze są m.in. Kinga Korbal i Kamila Zawadzka, które bardzo sobie chwalą naukę w tej placówce:

Paweł Cieniuch, lubuski wojewódzki komendant OHP, podkreśla, że w ostatnich latach działalność Ochotniczych Hufców Pracy bardzo się zmieniła i teraz uczęszczająca tam młodzież może wiele zyskać:

Dodajmy, że Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Zielonej Górze dysponuje obecnie 60-ma miejscami nauki i zakwaterowania w internacie.

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku