°C

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

fot: PAP/Lech Muszyński
 

39-letni motocyklista zginął w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 132 między Motylewem a Białczem w pow. gorzowskim. Droga jest zablokowana. Obowiązują objazdy – poinformował Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Do tragedii doszło po godz. 13. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 39-latek kierujący yamahą zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z osobową skodą. Motocyklista zginął na miejscu, a kierowca skody został zabrany na badania do szpitala.

W związku z wypadkiem droga może być zablokowana przez kilka godzin. Policjanci kierują ruch na objazdy lokalnymi drogami.

To kolejne zdarzenie, do którego doszło w środę na drodze nr 132. Po godz. 10 w Jeninie, bliżej Gorzowa Wlkp. zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Mimo, że auta zostały poważnie uszkodzone, ich kierowcy nie doznali poważnych 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku