°C

Już wkrótce Power Rower w Żaganiu

fot. Pixabay
 

Żagańskie Stowarzyszenie Turystyczne Ogniwo zaprasza na spotkanie rekreacyjne pod nazwą Power Rower w Żaganiu. Ta coroczna impreza cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta. 3 lipca wystarczy zabrać ze sobą rower i chęci do zabawy.

Wydarzenie kierowane jest do amatorów bicykli. Nie liczy się tu zaawansowanie w rowerowy sport, lecz chęci. Jak mówią organizatorzy wziąć w nim może udział każdy w wieku od 2 do 100 lat. Wystarczy do 20 czerwca zgłosić swój udział.

– Celem imprezy jest wspólna zabawa i integracja, ale również podniesienie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa rowerzystów na drogach – podkreśla prezes stowarzyszenia Grzegorz Kołodziejski :

Rowerowy meetingi odbędzie się na terenach przyległych do Muzeum Obozów Jenieckich w Żaganiu. Wszelkie informacje oraz karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.ogniwo.zagan.pl


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku