°C

Nie będzie wielopoziomowego parkingu na terenie szpitala

fot. M. Czechowska
 

Budowa parkingu wielopoziomowego na terenie Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze stanęła pod znakiem zapytania.

Przypomnijmy, inwestycja miała powstać w porozumieniu z miastem, które przygotowało projekt parkingu. Lecznica zdecydowała się jednak zerwać umowę z magistratem. Dziś w „Rozmowie po 9” Sebastian Ciemnoczołowski, radny Sejmiku Województwa Lubuskiego, a także pracownik zielonogórskiego szpitala, tłumaczył decyzję władz lecznicy:

Jak dodawał Ciemnoczołowski, propozycja miasta była zbyt kosztowa dla szpitala:

Szpital zdecydował się na realizacje inwestycji we własnym zakresie. Jak zapewniał Sebastian Ciemnoczołowski, na terenie szpitala powstanie parking jednopoziomowy na 160 miejsc, kilkadziesiąt miejsc powstanie również w innych częściach szpitala.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku