°C

Piłkarze ręczni z UZ wywalczyli srebro AMPów!

foto: Krystian Machalica
 

Szczypiorniści Uniwersytetu Zielonogórskiego wywalczyli srebrny medal w klasyfikacji uniwersytetów podczas Akademickich Mistrzostw Polski. W zestawieniu ogólnym akademicy zajęli szóste miejsce.

Zielonogórzanie w grupie B zajęli drugie miejsce – wygrali z UW Warszawa 38-26, a także przegrali z AGH Kraków 22-32. W ćwierćfinale akademicy ulegli AK Kalisz 22-30, w meczu o miejsca 5-8 pokonali UG Gdańsk 33-18, ale decydujący pojedynek o miejsce piąte przegrali z AGH Kraków 26-33. Turniej ocenia pełniący rolę trenera zielonogórzan w czasie turnieju, Cyprian Kociszewski:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku