°C

Nietrzeźwa bez prawa jazdy uciekała autem. Pasażer był poszukiwany

KWP Gorzów
 

Policjanci przedstawili zarzuty kobiecie, która bez prawa jazdy kierowała autem w stanie nietrzeźwości. Do zdarzenia doszło w miniony weekend na Trasie Nadwarciańskiej, gdzie patrol zauważył nissana, którego kierowca nie mógł utrzymać prostej linii jazdy i wykonywał nerwowe manewry.

Kobieta nie chciała się zatrzymać do kontroli zwalniała a następnie przyspieszała. Kiedy policjantom udało się ją zatrzymać okazało się, że 21 latka ma prawie promil alkoholu w organizmie, nie ma prawa jazdy, a nissan, którym jechała nie należy do niej. Właściciel prawdopodobnie nawet nie wiedział, że kobieta go zabrała. Dodatkowo 32 letni pasażer był poszukiwany. Za popełnione przestępstwo powinien rok spędzić w zakładzie karnym. Oboje zostali zatrzymani.

Kobieta usłyszała zarzuty kierowania autem w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli. Odpowie także za to, że bez wiedzy właściciela zabrała jego auto.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku