°C

Sterylizatornia za 1,6 miliona

fot. starostwo powiatowe w Żarach
 

Trwa rozbudowa i modernizacja Szpitala na Wyspie w Żarach. W placówce oddawane do użytku są kolejne, zmodernizowane lub nowe oddziały. Właśnie dobiega końca przygotowanie nowoczesnej sterylizatorni za ponad 1,6 mln złotych.

– To droga inwestycja więc cieszymy się, że pieniądze na ten cel popłynęły z Rządowego Fundusz Inwestycji Lokalnych, urzędu marszałkowskiego, powiatu żarskiego, miasta Żary oraz z budżetu szpitala – mówi prezes Szpitala Na Wyspie Jolanta Dankiewicz.

Dodajmy, że uruchamianie nowej sterylizatorni rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu. W dalszych planach Szpitala na Wyspie w Żarach jest dobudowa skrzydła, w którym będą mieściły się rehabilitacje, oddział geriatryczny i wewnętrzny.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku