°C

Senioralne forum w Kargowej

graf. GCK Kargowa
 

W Kargowej odbędzie się jutro Forum Liderów Senioralnych. Celem spotkania ma być zdiagnozowanie potrzeb seniorów w okresie po pandemii.

– Ten trudny czas pozrywał często więzi łączące seniorów z jednostkami kultury. Poszukamy odpowiedzi na pytanie, jak bardzo te więzi zostały zerwane – mówi Jerzy Fabiś, burmistrz Kargowej.

Pierwsza edycja Forum odbyła się w Sulechowie w 2017 roku. Podobnie jak poprzednie, to w Kargowej organizuje Tomasz Furtak. Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Kargowej podkreśla, że najważniejsza będzie wymiana poglądów między liderami seniorskich organizacji z całego województwa.

Wśród zaproszonych gości są marszałek województwa, starosta zielonogórski czy dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej. Początek środowego spotkania w Kargowej o 10.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku