°C

Igor Filar z czołowym wynikiem w Europie

źródło: materiały klubowe
 

Zielonogórski płotkarz Igor Filar uzyskał czas 13,76 s na dystansie 110m. Taki rezultat zawodnik Zielonogórskiego Ludowego Klubu Lekkoatletycznego uzyskał podczas I Memoriału Sprintersko-Płotkarskiego im. Tomasza Tłustochowskiego w Jeleniej Górze.

Filar świetnie pobiegł także w eliminacjach, gdzie uzyskał czas 14,01 s, co już było świetnym rezultatem. 13,76 s, czyli czas z finału 110 m przez płotki to czołowy wynik na świecie wśród młodych lekkoatletów (U18). Niestety wiatr +2,1 m/s sprawia, że, wynik jest nieoficjalny. O szczegółach mówi trener ZLKL-u, Mirosław Krzyżanowski:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku