°C

Wypadek przed filharmonią obserwowały setki młodych osób

fot:E.Kobelak
 

Pokazy sprzętu ratownictwa medycznego, służb mundurowych, koncerty i wykłady. Fundacja „Czysta Woda” po raz kolejny zaprosiła młodych gorzowian do udziału w konferencji „Wakacje bez zagrożeń”. To coroczne wydarzenie mające uzmysłowić uczniom przygotowującym się do wakacji, z jakimi zagrożeniami muszą liczyć się latem i jak do nich nie dopuścić.

Mówi prezes fundacji Grażyna Wojciechowska:

Jednym z najbardziej widowiskowych punktów dzisiejszego wydarzenia był pokaz ratownictwa po wypadku drogowym, przygotowany przez połączone siły służb ratunkowych. Mówi Bartłomiej Mądry, rzecznik prasowy gorzowskich strażaków:

Uczniowie zapewniają, że przynajmniej cześć ze zdobytej dziś wiedzy z pewnością zostanie w ich głowach, mimo wakacji:

Konferencja „Wakacje bez zagrożeń” zorganizowana została po raz dziewiąty. Patronat honorowy nad spotkaniem objął prezydent Gorzowa.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku