°C

Duże zainteresowanie NSK 2021

fot. A.Dobosiewicz
 

Za nami kolejna edycja Nocnego Szlaku Kulturalnego. Propozycji przestawionych w 38 punktach Gorzowa było mnóstwo.

Były koncerty, wystawy, spektakle, happeningi, pokazy filmowe i warsztaty artystyczne. W Parku Róż odbył się koncert zatytułowany „Portret kobiety – przesłanie”. Zaśpiewała Justyna Jeleń, a zespołem kierował Marek Zalewski.

Kilka kulturalnych propozycji miał do zaoferowania punkt 24. Nocnego Szlaku Kulturalnego. W lokalu po byłej księgarni zagościły różne gatunki sztuki. Za to miejsce odpowiadał aktor Marcin Ciężki.

W punkcie 1 na Nocnym Szlaku Kulturalnym zagościło Biuro Turystyki Stacjonarnej. Do podróżowania zachęcały artystki Ewa Kozubal i Ewa Bone.

Każdy z 38 punktów Nocnego Szlaku Kulturalnego zgromadził mnóstwo osób. Tłoczno było w teatralnym ogrodzie na koncercie „Duety przy fontannie”, na punkcie widokowym, który stał się multimedialnym parkiem czy na Wełnianym Rynku, gdzie odbywał się pokaz ognia.

Nocny Szlak Kulturalny został zorganizowany w Gorzowie po raz 13. Imprezie tradycyjnie przyświeca hasło: „Kultura nie jest licencjonowana, a sztuka przejawia się w zaskakująco wielu miejscach, formach i kreacjach”.

Duże zainteresowanie NSK 2021 | Radio Zachód

Duże zainteresowanie NSK 2021 | Radio Zachód

Duże zainteresowanie NSK 2021 | Radio Zachód

Duże zainteresowanie NSK 2021 | Radio ZachódDuże zainteresowanie NSK 2021 | Radio Zachód

Duże zainteresowanie NSK 2021 | Radio Zachód


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku