°C

Yamaha zagra w weekend dla dzielnej Ani

Yamaha
 

Koncerty, licytacje, kiermasze, sesje fotograficzne - to wszystko znalazło się w programie dwudniowej imprezy organizowanej przez Szkołę Muzyczną Yamaha na rzecz chorej na SMA1, malej zielonogórzanki Ani Orłowskiej. Kolejna akcja charytatywna odbędzie się w weekend nad jeziorem w Dąbiu.

Anię może uratować jedynie terapia genowa – lek zolgensma za 9,5 miliona złotych. Aby zebrać te ogromna kwotę od września prowadzona jest zbiórka na siepomaga.pl. Ale nie tylko. Do zebrania pozostało ok. 900 tysięcy zł
Od września ubiegłego roku organizowane są liczne imprezy z atrakcjami, którym towarzyszą zbiórki pieniędzy. W pomoc Ani zaangażowało się także Radio Zielona Góra.
Podczas koncertów w Dąbiu zaprezentują się wszyscy uczniowie zielonogórskiej szkoły Muzycznej Yamaha , zapowiada właściciel szkoły Wojciech Grabowski:

Do licytacji drogocennych i unikatowych fantów zaprasza Idalia Łyczkowska – wolontariuszka, jedna z koordynatorek akcji Yamahy.

Będą tez dwa topowe nazwiska ze świata sportu, nie kryje dumy Wojciech Grabowski:

Niestety sytuację komplikuje fakt, że Ania nie może otrzymać leku zaraz po zebraniu pełnej kwoty. Będzie musiała jeszcze poczekać na jego podanie nawet do miesiąca, dlatego tak ważny jest czas.
Koncerty dla dzielnej Ani w Dąbiu odbywać się będą w sobotę i niedzielę na terenie Kompleksu Wypoczynkowego TEMAR

Link do zbiórki dostępny jest TUTAJ.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku