°C

Gmina Pszczew gotowa na przyjęcie turystów

UG Pszczew
 

Zbliżają się wakacje, właśnie w tym czasie nad jeziorami w województwie lubuskim pojawiają się tłumy Lubuszan, a także turystów spoza regionu.

Także w Pszczewie nie brakuje gości, dlatego też gmina jeszcze przed wakacjami zadbała o przygotowanie całej infrastruktury. Józef Piotrowski, wójt gminy Pszczew, mówi, że na gminnej plaży znajdują się ratownicy, tak aby zadbać o bezpieczeństwo wypoczywających:

Józef Piotrowski, dodaje, że gotowe są również ośrodki, które każdego roku goszczą tłumy turystów. Także lokalne restauracje nie mogą narzekać na brak gości:

Dodajmy, że na terenie gminy Pszczew znajduje się 20 jezior, to właśnie przy nich turyści najchętniej odpoczywają.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku