°C

Zbliża się 3. edycja rajdu samochodowego „Tropem Sulecha”

Fot. Lubuska Akademia Fotografii wg Dariusza Biczyńskiego
 

Już za tydzień w Sulechowie odbędzie się trzecia edycja rajdu samochodowego "Tropem Sulecha".

Jest to wydarzenie, które przyciąga pasjonatów motoryzacji z całego kraju, w ubiegłym roku w rajdzie uczestniczyli kierowcy także spoza granic Polski. Jakub Kołogrecki, organizator rajdu, mówi, że tegoroczni uczestnicy będą mieli do pokonania trasy o różnych poziomach trudności:

Jakub Kołogrecki, dodaje, że jest to wydarzenie na które warto zabrać swoje dzieci. Nie na co dzień mamy okazję zobaczyć tego typu pojazdy oraz porozmawiać z pasjonatami motoryzacji:

Łukasz Duch, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sulechowie, przypomina, że wydarzenie odbędzie się między innymi na terenie poligonu:

Dodajmy, że baza rajdu znajduje się w pobliżu portu w Cigacicach. Tu będzie można spotkać kierowców i obejrzeć niezwykłe samochody.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku