°C

Wzmocnienia w ekipie UKS Trójka Nowa Sól

fot. Marek Staniszewski
 

UKS Trójka Nowa Sól zajęła trzecie miejsce w rozgrywkach II ligi piłkarzy ręcznych i czeka na decyzje centrali odnośnie występów w zreformowanej I lidze (trzeci poziom rozgrywek).

Nowosolski klub dokonał dwóch transferów i do kadry Trójki dołączyli: Norbert Buda, który ostatnio występował w Astromalu Leszno i skrzydłowy Artur Dymkowski z Tęczy Kościan. Ponadto przedłużono wypożyczenie obrotowego Grzegorza Stelmasiaka, a po kontuzji do gry wróci także skrzydłowy Kamil Stokowski. O wzmocnieniach nowosolskiej drużyny mówi Alan Raczkowiak – grajacy trener Trójki:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku