°C

Do kropki nad „i” wystarczy jeden punkt

fot. Filip Górecki
 

W sobotę piłkarze Warty Gorzów w przedostatniej kolejce 3 grupy III ligi zmierzą się u siebie z 4. w tabeli Pniówkiem Pawłowice Śląskie.

Po środowej przegranej Foto-Higieny Gać w Zielonej Górze, gorzowianom wystarczy remis, żeby zapewnić sobie utrzymanie. Trener Warty Mariusz Misiura podkreśla jednak, że jego zespół musi wyjść w sobotę na boisko skoncentrowany i nastawić się na walkę o pełną pulę:

Wiadomo już, że Pniówek swojej pozycji w tabeli nie zmieni, ale trener Misiura i tak spodziewa się trudnej przeprawy ze strony ekipy z Pawłowic Śląskich:

Początek meczu na stadionie przy Olimpijskiej w sobotę o 17:00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku