°C

Sobieski Żagań skompletował skład na nowy sezon. W kadrze 16 zawodników

Marek Staniszewski
 

Kadra drugoligowych siatkarzy Sobieskiego Żagań na nowy sezon skompletowana. Z grą w Sobieskim pożegnali się: Patryk Bogdanowicz (będzie szkolił grupy młodzieżowe w żagańskim klubie), Patryk Mendel, Sebastian Draczyński, Sebastian Strzałkowski, Adrian Kołodziejczyk i Łukasz Jurkojć.

W 16 osobowej kadrze do doświadczonych już zawodników z Piotrem Sajdakiem na czele dołączą nowi: Alan Goltz, Maciej Kleinschmidt, Marcin Bachmatiuk, Piotr Jedliński, Kacper Czyżak, Maciej Kowalski i libero Bartosz Odwarzny. O składzie zespołu mówi trener Krzysztof Dobek:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku