°C

Radio Zachód z rekordową słuchalnością

Radio Zachód
 

Mamy najnowsze wyniki słuchalności stacji radiowych w woj. lubuskim. Radio Zachód umocniło się na trzecim miejscu w zestawieniu. Wyprzedzają nas jedynie dwie ogólnopolskie rozgłośnie komercyjne.

Nasz wynik za ostatni kwartał to 11,77 proc. To najlepszy wynik od lutego 2017. Do drugiej stacji w zestawieniu tracimy zaledwie 0,19 pkt. proc.

Najbardziej popularne audycje Radia Zachód to „Otwarty mikrofon”, w którym nasi słuchacze dyskutują na najważniejsze tematy społeczno-polityczne oraz „Koncert życzeń”, gdzie emitujemy wybrane przez Państwa piosenki wraz z życzeniami dla Waszych rodzin i znajomych. Słucha ich średnio co piąta osoba mająca włączony w tym czasie radioodbiornik.

Wszystkim naszym słuchaczom dziękujemy za zaufanie i codzienne wybieranie Radia Zachód.

Źródło danych: RadioTrack Kantar Polska. Marzec-maj 2021, woj. lubuskie, udział w czasie słuchania, wszystkie dni.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku