°C

Pierwszy mobilny punkt szczepień otwarto w Słubicach

Fot. Zofia Popielecka
 

Jeszcze przed uroczystym otwarciem, przy dworcu autobusowym ustawiła się kolejka mieszkańców, którzy postanowili się zaszczepić. W punkcie dostępna jest jedno dawkowa szczepionka firmy Johnson and Johnson.

Wojciech Perczak, wicewojewoda lubuski, mówi, że lokalizacja nie jest przypadkowa, jak podkreśla, chodziło o to aby dotrzeć do miejsc w których brakowało punktu szczepień:

Mariusz Olejniczak, burmistrz Słubic, zauważa, że nowy punkt szczepień jest zlokalizowany blisko urzędu miasta oraz dworca autobusowego, co umożliwia dotarcie osób z terenu całego powiatu:

Mariusz Szpakowski zajmuje się szczepieniami w nowym mobilnym punkcie w Słubicach, jak mówi, zainteresowanie mieszkańców od momentu otwarcia jest bardzo duże:

Zapytaliśmy mieszkańców Słubic, dlaczego postanowili zaszczepić się w nowym punkcie:

Przypomnijmy, że mobilny punkt szczepień w Słubicach otwarty jest w każdy dzień tygodnia od godziny 9.00 do 19.00.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku