°C

Filharmonicy zagrają w Parku Kopernika

FOT. Filharmonia Gorzowska
 

Gorzowscy filharmonicy ponownie wystąpią w Parku Kopernika i to już jutro. Przypomnijmy, pod koniec maja Filharmonia Gorzowska zorganizowała cykl koncertów na gorzowskich osiedlach. Był to element obchodów 10-lecia instytucji. W sumie w mieście odbyło się osiem mini koncertów na większości gorzowskich osiedli. Jedno z miejsc – Park Kopernika – wskazali sami gorzowianie w facebookowym plebiscycie zorganizowanym przez Filharmonię Gorzowską.

Niestety ten ostatni występ został przerwany przez nagłe i intensywne opady deszczu. Mówi rzecznik prasowy filharmonii Urszula Śliwińska:

Muzycy zagrają taneczne melodie z różnych stron świata.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku