°C

Pirat drogowy 3,5 razy przekroczył dozwoloną prędkość

KMP
 

W ręce policji wpadł kierowca BMW, który przed godziną 11.00 na ulicy Olimpijskiej w Drzonkowie przekroczył prędkość o 99 km/h.
Prędkość dozwolona w tym miejscu to 40 kilometrów na godzinę, podczas gdy drogowy pirat jechał z prędkością aż 139 kilometrów na godzinę!

67-letniego kierowcę zatrzymali policjanci z zielonogórskiej grupy SPEED – poinformowało Małgorzata Barska, rzeczniczka KMP.
Mężczyzna przyjął mandat karny w wysokości 500 złotych, zarobił również 10 punktów karnych i stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
Dodajmy, że w miniony długi weekend policjanci zielonogórskiej drogówki zatrzymali aż 11 praw jazdy, w tym 9 kierującym, którzy w terenie zabudowanym jechali z prędkością o ponad 50 kilometrów wyższą niż dozwolona. Uprawnienia dwóch kierujących zostały zatrzymane za inne rażące wykroczenia drogowe.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku