°C

Dowódca kargowskiej kultury

fot. GCK Kargowa
 

Od miesiąca Gminne Centrum Kultury w Kargowej funkcjonuje pod nowym kierownictwem. Przez rok, po rezygnacji dotychczasowego sternika, kargowska kultura funkcjonowała pod na kierownictwem tymczasowym. Od kilku tygodni Gminnym Centrum Kultury w Kargowej kieruje Tomasz Furtak.

– Na razie patrzę, jakie dokonania mieli moi poprzednicy i dopasowuję ewentualne swoje pomysły, których mi nie brakuje – mówi Tomasz Furtak.

Jerzy Fabiś, burmistrz Kargowej podkreśla, że dobrze się składa, iż nowy dyrektor rozpoczyna pracę w momencie, gdy kultura odmrażana jest po pandemicznych ograniczeniach.

Tomasz Furtak przez wiele lat był dyrektorem Sulechowskiego Domu Kultury.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku