°C

Duże inwestycje w Kostrzynie

fot. Zbigniew Bodnar
 

W Kostrzynie nad Odrą szykują się duże inwestycje. Nie tylko drogowe, ale także związane z infrastrukturą podziemną.

Planuje się przebudowę istniejącej  ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i ul. Osiedle Warniki,. a przy okazji,  modernizację istniejących zjazdów i istniejących przepustów. Planowane jest ponadto odprowadzenie wód deszczowych do zbiornika retencyjnego, budowę kanalizacji sanitarnej . Są to bardzo duże inwestycje realizowane przede wszystkim przez miasto, ale niektóre z inwestycji wykonywane są, wspólnie z powiatem gorzowskim – mówi Paweł Tokarczuk naczelnik Wydziału Dróg Powiatowych w starostwie:

Ponadto ruszyć ma rozbiórka starego i budowa nowego mostu na rzece Warcie, co będzie wiązało ze znacznymi utrudnieniami w ruchu drogowym w mieście.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku