°C

Grupa Polmotor Stal Gorzów najlepsza w 10. rundzie DMPJ

fot. R.Rachlewicz
 

Grupa Polmotor Stal Gorzów z dorobkiem 35 punktów wygrała rozgrywaną w Poznaniu dziesiątą rundę Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Unii Leszno (32 pkt.), a podium z wynikiem 30 "oczek" uzupełnił Francepol Falubaz Zielona Góra.

W ekipie gorzowskiej bezbłędnie pojechali Rafał Karczmarz i Wiktor Jasiński, którzy w pięciu startach przywieźli same „trójki”. Oliwer Ralcewicz zakończył zmagania z dorobkiem 5+1. Kamil Nowacki wycofał się z zawodów z powodów problemów sprzętowych. Zawody ocenia Wiktor Jasiński:

Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy Francepolu Falubazu. 10+1 to dorobek najlepszego Nile’a Tuffta. Po 8 punktów zdobyli Fabian Ragus i Jakub Osyczka, a 4 „oczka” wywalczył Kacper Grzelak. On jednak w swojej czwartej gonitwie upadł, a w kolejnej już nie startował. 

Nile Tufft:

Fabian Ragus:

 

Czwarte miejsce w Poznaniu z wynikiem 20 punktów zajęli żużlowcy miejscowego SpecHouse PSŻ.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku