°C

38 punktów na trasie Nocnego Szlaku Kulturalnego

A.Dobosiewicz
 

Po raz 13. odbędzie się w Gorzowie Nocny Szlak Kulturalny. Na tegorocznej trasie znalazło się aż 38 punktów. Za przygotowanie poszczególnych propozycji odpowiadają instytucje kultury, artyści, pasjonaci różnych dziedzin.

Nocny Szlak Kulturalny tradycyjnie organizowany jest pod hasłem: „Kultura nie jest licencjonowana, a sztuka przejawia się w zaskakująco wielu miejscach, formach i kreacjach”. – Jak zwykle będzie różnorodnie – mówi dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Hanna Błauciak.

W ramach Nocnego Szlaku Kulturalnego do Biura Turystyki Stacjonarnej VOYAGE VOYAGE zaproszą Ewa Kozubal i Ewa Bone, warsztaty literacko-plastyczne poprowadzą Beata Patrycja Klary i Jolanta Karasińska, a Miejski Ośrodek Sztuki zorganizuje warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych „Nie ma cenniejszych rzeczy nad zepsute”. Będzie także prezentacja motocykli, pchli targ i klasztorne kino. Szczegółowy program można znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Centrum Kultury oraz na stronie internetowej Nocnego Szlaku Kulturalnego.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku