°C

Remont najdłuższej ulicy

Fot. Pixabay
 

Rozpoczyna się remont najdłuższej ulicy w Sulęcinie. Ulica Paska ma ponad półtora kilometra, ale jej remont jest już niezbędny. Problemy z jej stanem technicznym zgłaszali radni i sami mieszkańcy Sulęcina.

– To także kwestia bezpieczeństwa, bo ta ulicą dojeżdżamy do przedszkola, szkoły czy dużego osiedla mieszkaniowego – tłumaczy Iwona Walczak, zastępca burmistrza Sulęcina.

Wykonawca pojawił się już na placu budowy. Będzie ją realizował etapami, bo ulicę trzeba będzie zamykać. Prace obejmują też przebudowę wodociągu i oświetlenia ulicznego. Inwestycja potrwa około roku.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku